-29%

Јакна - код 677 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38933
-29%
Special Price MKD 1.740,00 Регуларна цена MKD 2.465,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 9193 - црна
  Јакна - код 9193 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
Слични производи
 1. Маица - код 4375 - црвена
  Маица - код 4375 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Дънкова пола в синьо - код 45000
  Сукња - код 45000 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Топ - код 11989
  Топ - код 11989
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 4672
  Фустан - код 4672
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 6969 - розова
  Фустан - код 6969 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 1842
  Фустан - код 1842
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 11942 - ментол
  Топ - код 11942 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Ефектно боди в масленозелено - код 8180
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 7211 - црна
  Фустан - код 7211 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код B434 - капучино
  Код B434 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71