-26%

Јакна - код 767 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38823
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 2. Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 3. Јакна - код 9194 - црна
  Јакна - код 9194 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Јакна - код 9193 - црна
  Јакна - код 9193 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3635 - 7 - шарена
  Фустан - код 3635 - 7 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 883 - путер зелена
  Фустан - код 883 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 9960 - бело
  Комплет - код 9960 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Код B145 - сиво
  Код B145 - сиво
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 3355 - 6 - путер зелена
  Фустан - код 3355 - 6 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Тренерки - код 8186 - кафеава
  Тренерки - код 8186 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 7. Код 10021А - темно сина
  Код 10021А - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 394 - црвена
  Блуза - код 394 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код JW6489 - портокалова
  Код JW6489 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 7758 - темно сина
  Фустан - код 7758 - темно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71