Јакна - код 806 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37408-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC-1022 - портокалова
  Код AC-1022 - портокалова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 4426
  Блуза - код 4426
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Код AC-1013 - кремова
  Код AC-1013 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 5501 - зелена
  Фустан - код 5501 - зелена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Ролка - код 1591 - 2
  Ролка - код 1591 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Спортски комплет - код 581 - бело
  Спортски комплет - код 581 - бело
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Палто - код 1615 - 3 - бело
  Палто - код 1615 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Кошула - код 913 - сина
  Кошула - код 913 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 3280 - 4 - зелена
  Блуза - код 3280 - 4 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71