Јакна - код 806 - 2 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37409-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 7071
  Блуза - код 7071
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Панталони - код 9907 - црна
  Панталони - код 9907 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 937 - неон зелена
  Блуза - код 937 - неон зелена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Јакна - код 9195 - бела
  Јакна - код 9195 - бела
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 6. Код Р81 - 3 - сребро
  Код Р81 - 3 - сребро
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 9545
  Фустан - код 9545
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 7040 - 4 - црна
  Тренерки - код 7040 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Кардиган - код 4451 - светло сина
  Кардиган - код 4451 - светло сина
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Фустан - код 1174 - зелена
  Фустан - код 1174 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71