Јакна - код 806 - 3 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37410-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B166 - кремова
  Код B166 - кремова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код B156 - окер
  Код B156 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Панталони - код 0826 - црна
  Панталони - код 0826 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Код 4043
  Код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 0508 - темно сина
  Фустан - код 0508 - темно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 8. Код 10035 - розова
  Код 10035 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тренерки - код 1556 - 4 - путер зелена
  Тренерки - код 1556 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фармерки - код 4214 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4214 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 2.087,71