-26%

Јакна - код 806 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37426
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 2. Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 3. Јакна - код 9194 - црна
  Јакна - код 9194 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Јакна - код 9193 - црна
  Јакна - код 9193 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7173 - жолта
  Фустан - код 7173 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Кардиган - код 6533 - розова
  Кардиган - код 6533 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 8810 - зелена
  Фустан - код 8810 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Палто - код 826 - путер зелена
  Палто - код 826 - путер зелена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Код B158 - шарена
  Код B158 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Код YF8852 - портокалова
  Код YF8852 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код Р103 - црна
  Код Р103 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Тренерки-долен дел - код 3486 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3486 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 698 - ментол
  Фустан - код 698 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71