-26%

Јакна - код 806 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38932
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 2. Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 3. Јакна - код 9194 - црна
  Јакна - код 9194 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Јакна - код 9193 - црна
  Јакна - код 9193 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
Слични производи
 1. Код JZ-1901 - жолта
  Код JZ-1901 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Код NH2863 - портокалова
  Код NH2863 - портокалова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Кардиган - код 6878 - пудра
  Кардиган - код 6878 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Код B69 - црвена
  Код B69 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Код NH2893 - црна
  Код NH2893 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 9545 - путер зелена
  Фустан - код 9545 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код B26/192 - окер
  Код B26/192 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 1059 - темно сина
  Блуза - код 1059 - темно сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Кошула - код 2289 - борда
  Кошула - код 2289 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71