-28%

Туника - код 434 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38051
-28%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 3
  Туника - код 6360 - 3 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска туника от плетиво с поло яка в сиво - код 0781
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6331 - небесно сина
  Фустан - код 6331 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Боди - код 2918 - црвена
  Боди - код 2918 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Боди - код 2678 - 1 - црна
  Боди - код 2678 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 5263
  Блуза - код 5263
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Џемпер - код 7333 - ментол
  Џемпер - код 7333 - ментол
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Фустан - код 4288
  Фустан - код 4288
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Код P97 - бело
  Код P97 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Маица - код 2527 - 1 - бело
  Маица - код 2527 - 1 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Тренерки - код 11546 - кафеава
  Тренерки - код 11546 - кафеава
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71