-41%

Блуза - код 023 - циклама - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41085
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1587 - пудра
  Блуза - код 1587 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 1587 - циклама
  Блуза - код 1587 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамска блуза от плетиво с голо рамо в розово - код 4701
  Блуза - код 4701 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Елегантна дамска блуза в цвят пудра с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4408 - црвена
  Фустан - код 4408 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в черно - код 2679
  Дуксер - код 2679 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 3853_1 - шарена
  Фустан - код 3853_1 - шарена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно - код 0149
  Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 7166
  Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Топ - код 1456 - бела
  Топ - код 1456 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамски елек грейка с две лица в светлозелено - код 2531
  Елек - код 2531 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Атрактивно дълго дамско сако велур с колан в зелено - код 7893
  Сако - код 7893
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Тренерки-долен дел - код 0334 - 2 - окер
  Тренерки-долен дел - код 0334 - 2 - окер
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Блуза - код 11601
  Блуза - код 11601
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 695,71