-55%

Блуза - код 0509 - пудра - Промоциja

Нема на залиха
SKU
356536
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска блуза с голи рамене в розово - код 2075
  Блуза - код 2075 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза с ефектни ръкави в цвят пудра - код 3299
  Блуза - код 3299 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в цвят циклама - код 3299
  Блуза - код 3299 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 4229 - розова
  Блуза - код 4229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1266
  Комплет - код 1266
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамска тениска в светлосиньо с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 4521 - темно сина
  Фустан - код 4521 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 4518 - црна
  Тренерки - код 4518 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1729 - пудра
  Фустан - код 1729 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Код B117 - борда
  Код B117 - борда
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 3341 - 1
  Блуза - код 3341 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 2670 - црна
  Блуза - код 2670 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Тренерки - код 11623 - бело
  Тренерки - код 11623 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71