-55%

Блуза - код 0509 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
356551
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна дамска блуза в бежово - код 6306
  Блуза - код 6306 - 2 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 4268
  Блуза - код 4268
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Блуза - код 1591
  Блуза - код 1591
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 2380 - 2
  Блуза - код 2380 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код B445 - црна
  Код B445 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 6123 - шарена
  Фустан - код 6123 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Комбинезон - код 6757
  Комбинезон - код 6757
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски топ потник в черно с връзки - код 1805
  Топ - код 1805 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 2503 - шарено
  Фустан - код 2503 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код B463 - кафеава
  Код B463 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Код B297
  Код B297
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Кошула - код 7126 - небесно сина
  Кошула - код 7126 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Свободна туника в синьо - 7781
  Туника - код 7781 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 1222 - бело
  Маица - код 1222 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71