-31%

Блуза - код 1112 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339751
-31%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 12062 - црна
  Блуза - код 12062 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 5690 - црна
  Блуза - код 5690 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 1663 - црна
  Блуза - код 1663 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 12078 - црна
  Блуза - код 12078 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 12050 - црна
  Блуза - код 12050 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0677
  Блуза - код 0677
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11805 - црна
  Фустан - код 11805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 1587 - циклама
  Блуза - код 1587 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 4673
  Фустан - код 4673
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Атрактивни къси панталони в цвят циклама - код 2614
  Кратки панталони - код 2614 - циклама
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Елегантно дълго дамско сако в бежово - код 4566
  Сако - код 4566 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски клин в бежово - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Фустан - код 1906 - бела
  Фустан - код 1906 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 6863 - 1 - бела
  Блуза - код 6863 - 1 - бела
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 7794 - сина
  Фустан - код 7794 - сина
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71