-62%

Блуза - код 1112 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339766
-62%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Дамски бански в две части в лилаво - код 2561
  Купачи - код 2561 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4801 - 1 - цветна
  Фустан - код 4801 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски спортен панталон със странични джобове в цвят бордо - код 5130
  Панталони - код 5130 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 4950
  Фустан - код 4950
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 3283 - 3
  Фустан - код 3283 - 3
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Комплет - код 4556 - 1
  Комплет - код 4556 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Фустан - код 6842 - розова
  Фустан - код 6842 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Маица - код 0777 - црна
  Маица - код 0777 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Дамска тениска къса от рипс в цвят горчица - код 1102
  Маица - код 1102 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Спортен сет от две части тениска и клин в бежово - код 557
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71