-70%

Блуза - код 137 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
341701
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска блуза в черно с ефектни ръкави - код 0612
  Блуза - код 0612 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 2744 - црна
  Блуза - код 2744 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Блуза - код 45211 - црна
  Блуза - код 45211 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 11632 - црна
  Блуза - код 11632 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 11601 - црна
  Блуза - код 11601 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2949 - црна
  Фустан - код 2949 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 8484 - окер
  Фустан - код 8484 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Къси накъсани дънкови панталонки в светлосиньо - код 4508
  Кратки панталони - код 4508 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код B81 - жолта
  Код B81 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен топ рипс в бяло - код 10100
  Топ - код 10100 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Блуза - код 7987 - зелена
  Блуза - код 7987 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 2104 - розова
  Фустан - код 2104 - розова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Комбинезон - код 6313 - бело
  Комбинезон - код 6313 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 0810
  Фустан - код 0810
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Блуза - код 11632 - црвена
  Блуза - код 11632 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71