-38%

Блуза - код 163 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39300
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6342
  Блуза - код 6342
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4640 - капучино
  Блуза - код 4640 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 4640 - кремова
  Блуза - код 4640 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 9089
  Блуза - код 9089
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 9088
  Блуза - код 9088
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4260 - шарено
  Фустан - код 4260 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Атрактивна елегантна вталена дамска блуза с голо рамо в бяло - код 5343
  Блуза - код 5343 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 0984 - 4
  Фустан - код 0984 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код 526 - бело
  Код 526 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 322 - црна
  Фустан - код 322 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в червено - код 0888
  Фустан - код 0888 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код B350 - црна
  Код B350 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Фустан - код 9862
  Фустан - код 9862
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дамска блуза с щампа в черно - код 4603
  Блуза - код 4603 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71