-44%

Блуза - код 187 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39189
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1682 - розова
  Блуза - код 1682 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4640 - розова
  Блуза - код 4640 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Ефектна блуза с едра плетка в розово - код 9969
  Блуза - код 9969 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 300 - розова
  Блуза - код 300 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Код 523 - жолта
  Код 523 - жолта
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 2916 - шарена
  Фустан - код 2916 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски топ потник с метални презрамки в черно - код 8826
  Топ - код 8826 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 12001 - ментол
  Фустан - код 12001 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 3233 - црвена
  Маица - код 3233 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Код B521 - сина
  Код B521 - сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Дамска тениска с остро деколте в тъмно синьо - код 0589
  Маица - код 0589 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 2652 - шарено
  Фустан - код 2652 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 8113 - 4 - жолта
  Фустан - код 8113 - 4 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71