-45%

Блуза - код 236 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39428
-45%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6342 - борда
  Блуза - код 6342 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 6342 - црна
  Блуза - код 6342 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 1682 - црна
  Блуза - код 1682 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамска елегантна блуза с ефектни ръкави в черно - код 4333
  Блуза - код 4333 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в черно - код 4630
  Блуза - код 4630 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 12034
  Тренерки - код 12034
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в светлосиньо - код 2679
  Дуксер - код 2679
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски асиметричен дълъг елек грейка и висока яка в розово - код 0422
  Елек - код 0422 - розова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 4. Топ - код 11963
  Топ - код 11963
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 6612 - 1 - црна
  Фустан - код 6612 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 10055 - сина
  Комплет - код 10055 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Спортски комплет - код 5713
  Спортски комплет - код 5713
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Топ - код 1456 - бела
  Топ - код 1456 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71