-38%

Блуза - код 236 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39533
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Блуза - код 6776 - црвена
  Блуза - код 6776 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Маица - код 2510
  Маица - код 2510
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Фустан - код 9862 - розова
  Фустан - код 9862 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в бяло - код 2679
  Дуксер - код 2679 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивен дамски топ с дантела в бяло- код 5577
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 4352 - циклама
  Маица - код 4352 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Код B305
  Код B305
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Изчистен дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2135
  Топ - код 2135 - 4
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Код 10060 - црна
  Код 10060 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Елегантно вталено дамско палто в сиво - код 3908
  Палто - код 3908 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Маица - код 11970 - бело
  Маица - код 11970 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71