-62%

Блуза - код 238 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39176
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2805 - пудра
  Блуза - код 2805 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 12072 - пудра
  Блуза - код 12072 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в цвят пудра - код 12048
  Блуза - код 12048 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска блуза рипс с дълбоко деколте в розово - код 8755
  Блуза - код 8755 - 3 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 3972 - пудра
  Блуза - код 3972 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Дамски бански в две части с висока талия в розово - код 6799
  Купачи - код 6799 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Палто - код 7940 - зелена
  Палто - код 7940 - зелена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Дамска туника в бяло с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 632 - црна
  Фустан - код 632 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 2126 - бело
  Маица - код 2126 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Ефектен къс топ в бяло - код 11924
  Топ - код 11924 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Атрактивен дамски топ рипс в розово - код 0962
  Топ - код 0962 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 2074 - црна
  Фустан - код 2074 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Дамски бански в две части с висока талия в зелено - код 2709
  Купачи - код 2709 - 3 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71