-34%

Блуза - код 253 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39324
-34%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Туника - код 3579
  Туника - код 3579
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бяло - код 4539
  Кардиган - код 4539 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамска дълга пола в бежово с цепка - код 0849
  Сукња - код 0849 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Тренерки-долен дел - код 0334 - 2 - окер
  Тренерки-долен дел - код 0334 - 2 - окер
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Блуза - код 4086 - црна
  Блуза - код 4086 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Код LS563 - кафеава
  Код LS563 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 2550 - цветна
  Фустан - код 2550 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Фустан - код 7171 - 2 - бело
  MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Код B350 - кремова
  Код B350 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Накъсани дамски дънки в синьо - код 4599
  Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.565,71