-38%

Блуза - код 268 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39005
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Блуза - код 6776 - црвена
  Блуза - код 6776 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Комплет - код 0939
  Комплет - код 0939
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Комплет - код 11988 - бело
  Комплет - код 11988 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 8469 - окер
  Фустан - код 8469 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дънкова пола с атрактивен десен в синьо - код 4005
  Сукња - код 4005 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Маица - код 11970 - сиво
  Маица - код 11970 - сиво
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Дамска плетена свободна жилетка в черно - код 5128
  Кардиган - код 5128 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски бански в две части с висока талия в тъмносиньо рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамски свободен пуловер в цвят горчица - код 4180
  Џемпер - код 4180 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 4
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71