-64%

Блуза - код 310 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40385
-64%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 12072 - црна
  Блуза - код 12072 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 12064 - црна
  Блуза - код 12064 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в черно - код 12048
  Блуза - код 12048 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивна свободна дамска блузас голи рамене в черно - код 4253
  Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Изчистена дамска блуза в черно - код 11755
  Блуза - код 11755 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамско палто с копчета и колан в сиво - код 6398
  Палто - код 6398 - сиво
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Фустан - код 6969
  Фустан - код 6969
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Къса дамска блуза с ефектни ръкави в бяло - код 2635
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Стилно дамско боди в бежово - код 3984
  Боди - код 3984
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Кратки панталони - код 10155 - капучино
  Кратки панталони - код 10155 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 1358 - сина
  Фустан - код 1358 - сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Къса плетена дамска жилетка в бяло - код 4695
  Кардиган - код 4695 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Изчистен дамски топ потник в черно - код 44833
  Топ - код 44833 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комплет - код 1309
  Комплет - код 1309
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71