-71%

Блуза - код 342 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40816
-71%
Special Price MKD 232,00 Регуларна цена MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в черно - код 8316
  Топ - код 8316 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Фустан - код 4765 - капучино
  Фустан - код 4765 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Топ - код 8843 - циклама
  Топ - код 8843 - циклама
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Код B490 - кафеава
  Код B490 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в розово - код 1184
  Кардиган - код 1184 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамски екип долнище и горнище с качулка в цвят горчица - код 0265
  Тренерки - код 0265 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамско спортно долнище с висока талия в масленозелено - код 4135
  Тренерки-долен дел - код 4135
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в черно
  Блуза - код 2379 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71