-25%

Блуза - код 423 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39806
-25%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Акрил

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1587
  Блуза - код 1587
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамска блуза от плетиво с голо рамо в бежово - код 4701
  Блуза - код 4701
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 11483 - 5
  Блуза - код 11483 - 5
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Пола тип панталон в черно - код 2592
  Код 2592 - 2 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 5261 - 1 - црна
  Фустан - код 5261 - 1 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Атрактивен спортен екип в бяло панталон с висока талия и блуза с деколте "лодка" с анимация - код 3235
  Тренерки - код 3235 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Палто - код 5877 - небесно сина
  Палто - код 5877 - небесно сина
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Дамско сако в цвят бяло - код 2365
  Сако - код 2365 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Спортен дамски екип с долнище висока талия и блуза с дълъг ръкав и деколте лодка в розово - код 0448
  Тренерки - код 0448 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Изчистена блуза рипс в черно - код 11662
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 4801 - 1 - цветна
  Фустан - код 4801 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71