-62%

Блуза - код 4400 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337726
-62%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4111 - тиркизна
  Блуза - код 4111 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 6202 - темно сина
  Блуза - код 6202 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 5191 - светло сина
  Блуза - код 5191 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 1193 - тиркизна
  Блуза - код 1193 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 919 - небесно сина
  Блуза - код 919 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1281 - црна
  Фустан - код 1281 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 0366 - окер
  Фустан - код 0366 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Палто - код 814 - црна
  Палто - код 814 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код B156 - бела
  Код B156 - бела
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Сако - код 118 - небесно сина
  Сако - код 118 - небесно сина
  Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
 6. Фустан - код 2011 - темно сина
  Фустан - код 2011 - темно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Фустан - код 976 - зелена
  Фустан - код 976 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Код HS - 8104 - кремова
  Код HS - 8104 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 960 - темно виолетова
  Фустан - код 960 - темно виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Код B144 - розова
  Код B144 - розова
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00