-62%

Блуза - код 4400 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337786
-62%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Масленозелено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1614 - ментол
  Блуза - код 1614 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 0308 - путер зелена
  Блуза - код 0308 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0247 - зелена
  Блуза - код 0247 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Кратки панталони - код 1455 - капучино
  Кратки панталони - код 1455 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ рипс с ефектни презрамки в маслено зелено - код 2668
  Топ - код 2668 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дамска тениска в червено с надпис - код 3350
  Маица - код 3350 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 559 - кремова
  Фустан - код 559 - кремова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 6515 - црна
  Фустан - код 6515 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска тениска рипс в светлосиньо с копчета - 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Тениска в бяло с принт - код 4458
  Маица - код 4458 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Туника - код 11671 - бело
  Туника - код 11671 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Блуза - код 4086 - црвена
  Блуза - код 4086 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71