-62%

Блуза - код 4400 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337756
-62%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0277 - сиво
  Блуза - код 0277 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 6165 - 5 - сиво
  Блуза - код 6165 - 5 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71
 4. Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 3069 - 1 - црна
  Блуза - код 3069 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Свободна дамска риза в бежово - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Тренерки - код 22200 - 1 - црна
  Тренерки - код 22200 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Дамски гащеризон от рипс с цип в розово - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 6585 - сиво
  Фустан - код 6585 - сиво
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Маица - код 5754
  Маица - код 5754
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Код Р115 - кафеава
  Код Р115 - кафеава
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Маица - код 4123 - виолетова
  Маица - код 4123 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 3340 - 1
  Блуза - код 3340 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71