-62%

Блуза - код 4400 - тиркизна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337771
-62%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 5525 - небесно сина
  Блуза - код 5525 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 3478 - сина
  Блуза - код 3478 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Дамски сет топ и пола в розово - код 10110
  Код 10110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 11549 - ментол
  Блуза - код 11549 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в бяло - код 3299
  Блуза - код 3299 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Код B454 - кремова
  Код B454 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Тренерки - код 6388 - розова
  Тренерки - код 6388 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 2169 - виолетова
  Фустан - код 2169 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Тренерки - код 1777 - темно сина
  Тренерки - код 1777 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Топ - код 2989 - небесно сина
  Топ - код 2989 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Къса дамска блуза рипс в оранжево - код 1271
  Блуза - код 1271 - портокалова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Маица - код 2982 - црна
  Маица - код 2982 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71