-62%

Блуза - код 4400 - виолетова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337741
-62%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2744 - виолетова
  Блуза - код 2744 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2378 - црна
  Фустан - код 2378 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 10088 - бела
  Фустан - код 10088 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Свободна дамска риза в меднокафяво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 1
  MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Блуза - код 2771
  Блуза - код 2771
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 10122 - бела
  Фустан - код 10122 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Изчистен дамски топ потник в кафяво - код 0932
  Топ - код 0932 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Дамски бански изрязан в две части с десен тип зебра - код 9042 - 3 -лице
  Купачи - код 9042 - 3 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71