-27%

Блуза - код 4419 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336826
-27%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6342 - борда
  Блуза - код 6342 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 6342 - црна
  Блуза - код 6342 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 1682 - црна
  Блуза - код 1682 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамска свободна блуза с паднало рамо от плетиво в черно - код 4588
  Блуза - код 4588 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Атрактивна дамска блуза с черни мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски дънки в синьо с кант - код 6486
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Атрактивни къси панталони в светлосиньо - код 2085
  Кратки панталони - код 2085
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 8380 - црна
  Фустан - код 8380 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Къса плетена дамска жилетка в циклама - код 4695
  Кардиган - код 4695 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 4754 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 4754 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Фустан - код 4950 - небесно сина
  Фустан - код 4950 - небесно сина
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 9. Купачи - код 6799 - бела
  Купачи - код 6799 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Боди - код 8478 - црна
  Боди - код 8478 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71