-67%

Блуза - код 4419 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336841
-67%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11698 - црвена
  Блуза - код 11698 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 4329 - црвена
  Блуза - код 4329 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Најниско MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Блуза - код 11514 - црвена
  Блуза - код 11514 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 975 - црвена
  Блуза - код 975 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамски сет от две части топ и дълга пола в бяло - код 2700
  Комплет - код 2700 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки - код 11636 - црна
  Тренерки - код 11636 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Кошула - код 3110
  Кошула - код 3110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 6777 - небесно сина
  Фустан - код 6777 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Спортски комплет - код 2505 - 2 - бело
  Спортски комплет - код 2505 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 5290 - циклама
  Фустан - код 5290 - циклама
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Дамска тениска в черно с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Маица - код 4088 - 3 - розова
  Маица - код 4088 - 3 - розова
  Најниско MKD 434,71
 10. Код B416 - капучино
  Код B416 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71