-67%

Блуза - код 4419 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336811
-67%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 1653 - 5
  Блуза - код 1653 - 5
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Блуза - код 4413
  Блуза - код 4413
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в светлозелено - код 7773
  Маица - код 7773 - светло зелено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Пола с атрактивен десен на цветя - код 8571 - 4
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1687 - црна
  Фустан - код 1687 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 11864
  Фустан - код 11864
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в черно - код 6922
  Комплет - код 6922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамски бански в две части в лилаво - код 9142
  Купачи - код 9142 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 6999
  Фустан - код 6999
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 11615
  Блуза - код 11615
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Код B262
  Код B262
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Фустан - код 1687
  Фустан - код 1687
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71