-67%

Блуза - код 4419 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336796
-67%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 3608
  Блуза - код 3608
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Блуза - код 6363
  Блуза - код 6363
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 5766
  Блуза - код 5766
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Кокетна дамска риза в цвят горчица - код 9902
  Кошула - код 9902 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 9545 - путер зелена
  Фустан - код 9545 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код B272 - сиво
  Код B272 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дуксер - код 4149 - 3 - бело
  Дуксер - код 4149 - 3 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Тренерки - код 11623 - циклама
  Тренерки - код 11623 - циклама
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Фустан - код 2540 - окер
  Фустан - код 2540 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Јакна - код 0655 - борда
  Јакна - код 0655 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 2
  Туника - код 6360 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в тъмносиньо - код 3432
  Топ - код 3432
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71