-53%

Блуза - код 451 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41400
-53%
Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна дамска блуза в бяло - код 6306
  Блуза - код 6306 - 1 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Изчистена къса дамска блуза с гол гръб в бяло - код 11756
  Блуза - код 11756 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Къса дамска блуза с ефектни ръкави в бяло - код 2635
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6319 - шарена
  Фустан - код 6319 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в розово - код 4760
  Кардиган - код 4760 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 11939 - бела
  Фустан - код 11939 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Къса тениска в цвят лилав - код 608
  Маица - код 608 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 5754
  Маица - код 5754
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 6. Дамски сет пола и топ в бяло - код 10110
  Комплет - код 10110 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Атрактивно дълго дамско сако велур с колан в зелено - код 7893
  Сако - код 7893
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Код Р115 - кафеава
  Код Р115 - кафеава
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в тъмносиньо - код 12049
  Блуза - код 12049 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Кошула - код 7492 - црна
  Кошула - код 7492 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71