-77%

Блуза - код 471 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39171
-77%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса дамска блуза рипс в черно - код 1271
  Блуза - код 1271 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Атрактивна дамска блуза в черно - код 6306
  Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Изчистена блуза рипс в черно - код 11662
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Палто - код 7940 - сиво
  Палто - код 7940 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 10033 - сина
  Фустан - код 10033 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски екип долнище и горнище с качулка в сиво - код 0265
  Тренерки - код 0265 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Маица - код 33777 - 2 - шарено
  Маица - код 33777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Дамски пуловер с едра плетка в светлосиньо - код 4781
  Џемпер - код 4781
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 6555 - 1 - шарена
  Фустан - код 6555 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Късо дамско яке с копчета в бордо - код 579
  Јакна - код 579 - 1 - борда
  Најниско MKD 1.681,71
 10. Стилна черна пола с коланче - код 6866
  Сукња - код 6866 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71