-50%

Блуза - код 5151 - сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338206
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 5690
  Блуза - код 5690
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в тъмносиньо - код 12049
  Блуза - код 12049 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в светлосиньо - код 0157
  Блуза - код 0157
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивна дамска блуза със светлосини мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Топ - код 1292 - црна
  Топ - код 1292 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 7361
  Кардиган - код 7361 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Изчистен дамски топ в светлосиньо - код 6469
  Топ - код 6469 - 3
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Дамски сет пола и топ в бяло - код 10110
  Комплет - код 10110 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8469 - окер
  Фустан - код 8469 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамска тениска в черно - код 6215
  Маица - код 6215 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Фустан - код 6292
  Фустан - код 6292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 10122 - виолетова
  Фустан - код 10122 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 2473 - 1 - сиво
  Фустан - код 2473 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.174,71