-33%

Блуза - код 5618 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337291
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1553 - 4 - капучино
  Блуза - код 1553 - 4 - капучино
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 0737 - кафеава
  Блуза - код 0737 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Блуза - код 9759 - кремова
  Блуза - код 9759 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 7071
  Блуза - код 7071
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Комплет - код 2601 - 2
  Комплет - код 2601 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4159 - црна
  Фустан - код 4159 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кратки панталони - код 6614 - 5 - црна
  Кратки панталони - код 6614 - 5 - црна
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 4. Фустан - код 0956 - кремова
  Фустан - код 0956 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамско боди в черно с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 4082 - 4 - шарено
  Фустан - код 4082 - 4 - шарено
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Комплет - код 1647 - кремова
  Комплет - код 1647 - кремова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 8. Маица - код 11711 - бела
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 11932 - светло сина
  Фустан - код 11932 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71