-33%

Блуза - код 5618 - пудра - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337351
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 5690 - праска
  Блуза - код 5690 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1663 - розова
  Блуза - код 1663 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 12050 - розова
  Блуза - код 12050 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в цвят пудра - код 12049
  Блуза - код 12049 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамска блуза в розово - код 3337
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Елегантно вталено дамско палто в сиво - код 3908
  Палто - код 3908 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Боди - код 11935 - пудра
  Боди - код 11935 - пудра
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Топ - код 9167 - 3
  Топ - код 9167 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Фустан - код 2734 - бела
  Фустан - код 2734 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Тренерки - код 5358
  Тренерки - код 5358
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Къс дамски топ бюстие в черно - код 2541
  Топ - код 2541 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Дамски комплект къс топ и дълга пола в масленозелено - код 3838
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 2369
  Кардиган - код 2369 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Къса дамска блуза с връзки в бяло - код 1297
  Маица - код 1297 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код B452 - црна
  Код B452 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71