-33%

Блуза - код 5618 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339691
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 12050 - ментол
  Блуза - код 12050 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 8861 - ментол
  Блуза - код 8861 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в цвят тюркоаз - код 12049
  Блуза - код 12049 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в зелено - код 0157
  Блуза - код 0157 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0308 - путер зелена
  Блуза - код 0308 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3166
  Блуза - код 3166 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кратки панталони - код 11979 - кремова
  Кратки панталони - код 11979 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Дамско боди с къдрички в сиво - код 3670
  Боди - код 3670 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Свободен дамски топ в бежов цвят - код 3077
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 7141 - ментол
  Фустан - код 7141 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Атрактивен дамски топ бюстие в зелено - код 11976
  Топ - код 11976 - зелена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ - код 2967 - небесно сина
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 10. Код B458 - капучино
  Код B458 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71