-33%

Блуза - код 5618 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339721
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 5690
  Блуза - код 5690
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в тъмносиньо - код 12049
  Блуза - код 12049 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в светлосиньо - код 0157
  Блуза - код 0157
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивна дамска блуза със светлосини мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 12003 - сиво
  Фустан - код 12003 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 1945 - цветна
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Дамски топ потник в черно - код 9948
  Топ - код 9948 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 659 - темно сина
  Фустан - код 659 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0984 - 2 - црна
  Фустан - код 0984 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Елегантен дамски топ в черно - код 4611
  Топ - код 4611 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Топ - код 1651 - праска
  Топ - код 1651 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тениска в розово с принт - код 8312
  Маица - код 8312 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Топ - код 8843 - црна
  Топ - код 8843 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамска блуза в тъмнокафяво с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 7
  MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71