-38%

Блуза - код 607 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39452
-38%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.131,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска елегантна свободна блуза с паднало рамо в зелено - код 6289
  Блуза - код 6289 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в тъмнозелено - код 4857
  Блуза - код 4857
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 1812 - темно зелена
  Блуза - код 1812 - темно зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Дамски бански в две части в лилаво - код 9142
  Купачи - код 9142 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 0286 - окер
  Фустан - код 0286 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код B421 - капучино
  Код B421 - капучино
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Изчистена блуза рипс в черно - код 11662
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дълга дамска риза с дълъг ръкав в синьо - код 0227
  Кошула - код 0227 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 8889 - кремова
  Фустан - код 8889 - кремова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в лилаво и розово - код 2213
  Комплет - код 2213 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 8. Фустан - код 1733 - пудра
  Фустан - код 1733 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 1587
  Блуза - код 1587
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 11708 - црна
  Маица - код 11708 - црна
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71