-80%

Блуза - код 699 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41013
-80%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса дамска блуза от рипс в бяло - код 1271
  Блуза - код 1271 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Къса дамска блуза рипс в бяло - код 11800
  Блуза - код 11800 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Код 2592 - 3 - црвена
  Код 2592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4082 - 6 - шарено
  Фустан - код 4082 - 6 - шарено
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 5179 - шарена
  Фустан - код 5179 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 0351 - бела
  Фустан - код 0351 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен къс дамски топ потник в черно - код 0664
  Маица - код 0664 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дълга плетена жилетка с качулка в лилаво - код 3162
  Кардиган - код 3162 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код Р68 - темно сина
  Код Р68 - темно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Код B500 - окер
  Код B500 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Купачи - код 6799 - бела
  Купачи - код 6799 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 7794 - сина
  Фустан - код 7794 - сина
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71