-67%

Блуза - код 709 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40760
-67%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 1.073,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 5
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 4
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Атрактивен дълъг дамски гащеризон в масленозелено - код 6757
  Комбинезон - код 6757
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивно дълго дамско сако от велур в масленозелено - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски пуловер с голи рамене в цвят горчица - код 3165
  Џемпер - код 3165 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Маица - код 2926 - бело
  Маица - код 2926 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 8889 - кремова
  Фустан - код 8889 - кремова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Фустан - код 625 - ментол
  Фустан - код 625 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комбинезон - код 8898 - небесно сина
  Комбинезон - код 8898 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код B350 - кремова
  Код B350 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Елегантен дамски топ потник в светлосиньо - код 2548
  Топ - код 2548 - 5
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Фустан - код 2794 - розова
  Фустан - код 2794 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71