-45%

Блуза - код 792 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40823
-45%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 80% Полиестер - 20%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4640 - црна
  Блуза - код 4640 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 9089 - црна
  Блуза - код 9089 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Атрактивна дамска спортно-елегантна блуза с гол гръб в черно - код 4952
  Блуза - код 4952 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в черно - код 4857
  Блуза - код 4857 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Дамска елегантна блуза с ефектни ръкави в черно - код 4333
  Блуза - код 4333 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9275 - шарена
  Фустан - код 9275 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8871
  Фустан - код 8871
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в бяло - код 12048
  Блуза - код 12048 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 11808 - ментол
  Фустан - код 11808 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2663
  Фустан - код 2663
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Дамски бански в две части в цвят тюркоаз - код 2561
  Купачи - код 2561 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 0286 - пудра
  Фустан - код 0286 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 0998 - кремова
  Фустан - код 0998 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Тренерки - код 1657 - црна
  Тренерки - код 1657 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71