-47%

Блуза - код 792 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40831
-47%
Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 12062 - сиво
  Блуза - код 12062 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Топ - код 6762 - бело
  Топ - код 6762 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Маица - код 4515 - црна
  Маица - код 4515 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 12833 - бело
  Фустан - код 12833 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамско дълго палто в бежово - код 1566
  Палто - код 1566 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Дамски сет потник и къси панталони плетиво в розово - 10055
  Код 1005
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Купачи - код 4444 - шарена
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Маица - код 1745 - праска
  Маица - код 1745 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Къс дамски топ рипс в черно - код 1265
  Топ - код 1265 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71