-41%

Блуза - код 797 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
235
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1587 - пудра
  Блуза - код 1587 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 1587 - циклама
  Блуза - код 1587 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Елегантна дамска блуза в цвят пудра с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комплет - код 8183 - 1 - камуфлажа
  Комплет - код 8183 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Кардиган - код 2894 - бела
  Кардиган - код 2894 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 0956 - црна
  Фустан - код 0956 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 11988
  Комплет - код 11988
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Дамска блуза с къс ръкав в бяло - код 1089
  Маица - код 1089 - 2 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Атрактивен дамски гащеризон в черно - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 6612 - 1 - црна
  Фустан - код 6612 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71