-30%

Блуза - код 8027 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337996
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6342 - бело
  Блуза - код 6342 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 1682 - бело
  Блуза - код 1682 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 4640 - бела
  Блуза - код 4640 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 6289 - бело
  Блуза - код 6289 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза с ефектен десен в бяло - код 5578
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Тениска в бяло с ефектен принт - код 814
  Маица - код 814 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски свободен пуловер в светлосиньо - код 4180
  Џемпер - код 4180
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска тениска в черно с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Елегантно дамско палто в цвят бордо - код 1345
  Палто - код 1345 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамска лятна риза в светлосиньо - 6598
  Кошула - код 6598
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Дамски бански костюм две части в синьо - код 6044
  Купачи - код 6044 - 3 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 11721 - ментол
  Маица - код 11721 - ментол
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Фустан - код 2978 - шарена
  Фустан - код 2978 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 10088
  Фустан - код 10088
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71