-30%

Блуза - код 8027 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338071
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна спортно-елегантна дамска блуза в цвят бордо - код 4391
  Блуза - код 4391 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 6776 - црвена
  Блуза - код 6776 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Дамска плетена жилетка с качулка и къс ръкав в розово - код 6055
  Кардиган - код 6055 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 8192 - црна
  Фустан - код 8192 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 20100 - небесно сина
  Фустан - код 20100 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Топ - код 2965 - црвена
  Топ - код 2965 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Дамска тениска в бежово с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 11773 - црна
  Топ - код 11773 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Атрактивна свободна дамска блузас голи рамене в черно - код 4253
  Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Къс дамски топ в черно - код 0963
  Топ - код 0963 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Код 503 - ментол
  Код 503 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 1637 - црна
  Блуза - код 1637 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71