-30%

Блуза - код 8027 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338086
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1682 - капучино
  Блуза - код 1682 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бяло - код 12049
  Блуза - код 12049 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 1682
  Блуза - код 1682
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 8917 - капучино
  Фустан - код 8917 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивен дамски къс топ потник с гол гръб в розово - код 11934
  Топ - код 11934 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 8596
  Фустан - код 8596
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 0956 - сиво
  Фустан - код 0956 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Фустан - код 3497 - црна
  Фустан - код 3497 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски комплект къс топ и пола в бежово - код 11626
  Комплет - код 11626
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 4341 - бело
  Маица - код 4341 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 869,71