-30%

Блуза - код 8027 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338026
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1682 - розова
  Блуза - код 1682 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4640 - розова
  Блуза - код 4640 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в цвят пудра - код 4857
  Блуза - код 4857 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Ефектна блуза с едра плетка в розово - код 9969
  Блуза - код 9969 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5737
  Блуза - код 5737
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Џемпер - код 1804 - бело
  Џемпер - код 1804 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2104 - небесно сина
  Фустан - код 2104 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 6224
  Фустан - код 6224
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Елегантен дамски комплект сако с копчета и панталон в оранжево - код 4090
  Комплет - код 4090 - портокалова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Комбинезон - код 5775 - пудра
  Комбинезон - код 5775 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 0984 - 1 - бела
  Фустан - код 0984 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 7626 -1 - борда
  Фустан - код 7626 -1 - борда
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Комплет - код 0833 - црвена
  Комплет - код 0833 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 2550 - цветна
  Фустан - код 2550 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71